PRINCETON™ | Select™ penseel ○ chisel blender — synthetisch
Dit multi-media Select ARTISTE™ 3750 penseel van PRINCETON™ heeft een kortere steel — perfect als je wat dichter op je werk wilt zitten. Je kunt het gebruiken voor acrylverf, aquarelverf & gouache en olieverf.
Het synthetisch haar van deze chisel blender is veerkrachtig — niet te soepel, niet te stijf. De korte haren zijn compact gezet, de penseelvorm is plat, met een beitelrand. Je gebruikt dit penseel om subtiele kleurovergangen te krijgen.
De productspecificaties van dit Select ARTISTE™ 3750 penseel van PRINCETON™:
- penseelvorm: chisel blender
- synthetisch haar
- ▮▮▮▯▯ stijfheid
- gevat in een naadloze, vernikkelde messing bus
- gezet aan een korte, blauw gelakte houten steel met een satijnachtige finish
TIP! Je kunt dit penseel op twee manieren gebruiken — liggend en staand. Als je de platte zijkant gebruikt krijg je zachtere effecten. Gebruik je de scherpe beitelrand, dan krijg je een streperiger resultaat. Vooral bij het schilderen van bloemen en dieren en het opzetten van landschappen bewijst dit penseel z'n veelzijdigheid!
Dit penseel kun je gebruiken voor:
- ▮▮▮▮▮ acrylverf
- ▮▮▮▮▯ aquarelverf & gouache
- ▮▮▮▯▯ olieverf
PRINCETON ARTIST BRUSH CO™
Ruim 30 jaar geleden begon Howard Kaufman in het souterain van zijn huis in Princeton, New Jersey (USA) met PRINCETON™ — voluit PRINCETON ARTIST BRUSH CO™. En sindsdien blijft PRINCETON™ kunstenaars over de hele wereld inspireren met innovatieve tools that move paint.
Prijs per penseel.