Léonard | 2308PL porceleinpenseel ○ queue de morue — synthetisch haar

Het 2308PL porceleinpenseel van Léonard is een klassiek penseel voor het decoreren van porcelein en aardewerk. Het elastische synthetisch haar is een vegan-friendly alternatief voor eekhoornhaar. Het heeft een extreem hoog verf- en wateropnemend vermogen, zodat je lang door kunt ... Meer
inclusief 21% BTW (6% BTW voor boeken) .
Art.No.: 67282 
Direct leverbaar.
penseel | maat
6
penseel | breedte
13,00
11,95 €
-
+

Art.No.: 67283 
Direct leverbaar.
penseel | maat
8
penseel | breedte
18,00
14,95 €
-
+

Art.No.: 67284 
Direct leverbaar.
penseel | maat
10
penseel | breedte
22,00
18,50 €
-
+

Het 2308PL porceleinpenseel van Léonard is een klassiek penseel voor het decoreren van porcelein en aardewerk.

Het elastische synthetisch haar is een vegan-friendly alternatief voor eekhoornhaar. Het heeft een extreem hoog verf- en wateropnemend vermogen, zodat je lang door kunt schilderen zonder je penseel opnieuw te hoeven laden. En dat is wel zo prettig bij het zetten van lijnwerk en ornamenten.

Het haar is op de traditionele manier met draad gezet in een transparante kunststof huls. Verder heeft dit penseel geen steel, zodat het direct in je hand ligt en je zo kort mogelijk op je werk zit. Dat geeft je extra controle bij gedetaileerd en precies werk. TIP! Eventueel kun je er wel zélf een steel aan zetten.

De productspecificaties van het 2308PL porceleinpenseel van Léonard:

  • penseelvorm: sleper, extra lang — rocailles
  • synthetisch haar — vegan-friendly alternatief voor eekhoornhaar
  • gevat in een transparante, kunststof huls — een zogenaamde quill
  • zonder steel

Het Franse familiebedrijf Léonard maakt al sinds 1779 penselen — het staat al generaties lang synoniem voor expertise, kwaliteit en vakmanschap!

Prijs per penseel.

Producten op de pagina 821 van de algemene catalogus.
Een beoordeling schrijven
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
Close menu